Karşıyaka Rubenis Servisi

Karşıyaka Rubenis Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Karşıyaka Rubenis Servisi Telefonu: 0 554 535 90 10
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Karşıyaka Rubenis Servisi Adresi: Karşıyaka, İzmir, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Karşıyaka Rubenis Servisi Hakkında Bilgiler

Karşıyaka Rubenis Servisi, Karşıyaka bölgesinde Rubenis cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 554 535 90 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Karşıyaka Rubenis Teknik Servis Hizmetleri

Karşıyaka bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Karşıyaka Rubenis Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Karşıyaka Rubenis Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Karşıyaka Rubenis Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Karşıyaka Rubenis Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Karşıyaka Rubenis Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahriye Üçok, Bahçelievler, Bostanlı, Cumhuriyet, Dedebaşı, Demirköprü, Donanmacı, Fikri Altay, Goncalar, Latife Hanım, Mavişehir, Mustafa Kemal, Nergiz, Sancaklı, Tersane, Tuna, Yalı, Yamanlar, Zübeyde Hanım, Örnekköy, İmbatlı, İnönü, Şemikler mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Karşıyaka Rubenis Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.